Blog

Galant – ponadprzeciętny komfort

Galant to rodzinne, polskie przedsiębiorstwo, które szczyci się faktem, że absolutnie wszystkie etapy projektowania oraz wytwarzania butów odbywają się w naszym kraju. Celem firmy jest przede wszystkim komfort i satysfakcja klientów, ale również podążanie za zmieniającymi się trendami i stałe udoskonalanie produktów – zarówno pod kątem estetyki, jak i elementów konstrukcyjnych gwarantujących ponadprzeciętną wygodę.

Aktualnie Galant może pochwalić się również współpracą z innymi krajami. Obuwie tej marki można znaleźć w takich krajach jak Litwa, Czechy, Bułgaria, Ukraina, Białoruś czy Węgry. Obecne jest także na międzynarodowych targach obuwniczych.

Galant – dla wymagających stóp

Oprócz produkowania typowego, unormowanego obuwia dla tzw. „przeciętnego klienta”, firma dba również o stopy osób wymagających specjalnego wsparcia. Tworzy buty dla tych, którzy borykają się z problemami zdrowotnymi (płaskostopiem, haluksami, młotkowatymi palcami i innymi schorzeniami).

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, przedsiębiorstwo opracowało systemy orto-med oraz big relax. Orto-med to obuwie wyposażone w specjalne wkładki i wykończenie, a także charakteryzujące się podwyższoną tęgością. Big relax to z kolei system złożony z wymiennych komfortowych wkładek, miękkich spodów oraz innych, przyjaznych zmęczonym nogom komponentów.

Dodatkowo producent koncentruje się na szczególnej wygodzie tzw. kopyt. Dzięki temu obuwie jest doskonale dopasowane do podbicia stopy i dobrze podparte. A to gwarantuje odciążenie kręgosłupa, który na co dzień jest narażany na mikro urazy spowodowane właśnie użytkowaniem niewygodnego i źle skonstruowanego obuwia, za wysokich obcasów itd.

Materiały

Obuwie marki Galant powstaje z materiałów najwyższej jakości – syntetycznych oraz naturalnych (takich jak skóra). Wykonane jest z największą dbałością o detale – nawet najprostszy, klasyczny but jest wykończony zgodnie z nowoczesnymi technologiami produkcyjnymi. Dodatkowo produkuje się je z uwzględnieniem komfortu stopy. W praktyce oznacza to stosowanie przede wszystkim naturalnych materiałów we wnętrzu obuwia – głównie skóry licowej. To pozwala skórze swobodnie oddychać i powoduje, że nogi nie pocą się nadmiernie. Dzięki temu nie ulegają obtarciom i odgnieceniom.

Galant – nasza oferta

W naszej ofercie posiadamy kilka modeli marki – przede wszystkim klasycznych czółenek i półbutów, o niezwykle stabilnym, niewysokim obcasie. Polecamy tego rodzaju obuwie szczególnie paniom, których praca wymaga dłuższego pozostawania w pozycji stojącej lub chodzenia. Optymalnie wyważony obcas to komfort stóp i zachowanie prawidłowej postawy.

Dodaj komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!

Brak produktów w koszyku.