Blog

DK – doskonała polska marka

DK to marka należąca do firmy DK Polska Sp. z o.o. – dystrybutora i importera obuwia. Została stworzona w 1992 roku – od tego czasu zdołała zdobyć silną pozycję zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym, gdzie jest równie popularna. Firma stawia przede wszystkim na dostarczenie Klientom produktów wysokiej jakości i wyróżniających się wysoką trwałością przy użytkowaniu.

Buty DK – różnorodność modeli

Tym, co wyróżnia buty DK, jest przede wszystkim ogromna różnorodność modeli – od kobiecych, przez męskie po dziecięce – o wszystkich niemal możliwych funkcjonalnościach oraz bogactwie interesujących wzorów. Dostosowane do każdej pory roku.

Firma stara się jak najszybciej reagować na szybko zmieniające się modowe trendy i podchwytywać je, implementując w wyrobach własnej produkcji. Zarówno fasony, jak i kolorystyka obuwia tej marki co sezon znacznie się zmieniają. Dzięki temu każdy Klient może mieć pewność, że nadąża nie tylko za polskimi, ale również światowymi trendami.

Doskonałe jakościowo materiały

Marka DK to przede wszystkim wysokojakościowe tzw. sztuczne skóry. Materiały wyjątkowo odporne na zmienne warunki atmosferyczne i długo utrzymujące doskonałą kondycję. Są odporne na ścieranie i pękanie – dzięki temu można się nimi cieszyć dłużej niż przez jeden sezon. Łatwo je również czyścić i nie wymagają one dodatkowej pielęgnacji pastami czy woskami do butów. Firma wykorzystuje również świetne jakościowo skóry naturalne – często modny aktualnie nubuk. Tym samym każdy znajdzie coś zgodnego z własnymi preferencjami.

DK czerwone buty męskie

https://aspent.pl/produkt/meskie-buty-sportowe-czerwone-dk-1200/

Funkcjonalność obuwia DK

Istotnym aspektem tworzenia nowych modeli jest dla marki nie tylko aspekt modowy – najnowsze trendy stylu oraz to, jak but będzie wyglądał, z jakich elementów będzie się składał, czy w jakiej kolorystyce zostanie stworzony. Przede wszystkim ważna jest funkcjonalność: to, do jakich celów został skonstruowany dany model. Firma kładzie zatem nacisk na to, aby spełnić oczekiwania wszystkich swoich Klientów: zarówno te dotyczące estetyki, jak i wygody obuwia.

DK damskie wsuwane szare

https://aspent.pl/produkt/damskie-buty-wsuwane-dk-17047-2/

Jakie modele warto wybrać

Warto oczywiście zdecydować się na modele klasyczne, których uniwersalny charakter nie przemija wraz z kolejnymi pomysłami światowych producentów obuwia. Ale jeśli mamy środki finansowe na to, żeby spełniać swoje małe modowe marzenia – starajmy się wybrać modele, które będą nie tylko wygodne, ale również po prostu ciekawe „stylistycznie”.

Tylko od nas zależy, co jest dla nas ważniejsze – model, który można dopasować do wielu stylizacji, czy bardziej awangardowy, rzucający się w oczy. W szerokiej ofercie butów marki – każdy Klient, nawet ten najmłodszy – znajdzie coś dla siebie.

Pod poniższymi linkami można znaleźć wyszczególnione obuwie tej marki podzielone na trzy główne kategorie modeli:

Dodaj komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!

Brak produktów w koszyku.