Blog

Caprice – wygoda i ponadczasowy styl

Caprice to niemiecka firma, która istnieje od 1990 roku. Na polskim rynku funkcjonuje od 1994, gdzie od wielu lat posiada ugruntowaną pozycję dzięki produktom doskonałej jakości. Firma szczyci się tym, że jej roczna sprzedaż kształtuje się na poziomie ok 3 milionów par obuwia. Wystawia swoje kolekcje na międzynarodowych targach, jest obecna w kilkunastu krajach na całym świecie, posiada nawet firmowy sklep w Dubaju. Polska filia firmy funkcjonuje w Poznaniu.

Jakość

Synonimem marki Caprice może być słowo „jakość”. Jakość nie tylko w kwestii wykorzystanych materiałów: najlepszych skór, ale również ciekawych patentów związanych z wygodą użytkowania obuwia. Firma wykreowała oraz opatentowała między innymi własne systemy „klimatyzacji” czy amortyzacji obcasów. Produkowane przez nią buty nie tylko doskonale przepuszczają powietrze, pozwalając stopom oddychać i regulując ich ciepło oraz zapobiegając zapoceniu, ale również utrzymują stopy w odpowiedniej, bezpiecznej pozycji.

Profilowanie

Obcasy w butach Caprice są specjalnie wyprofilowane. Zostały dostosowane do nacisku oraz nierówności, z jakimi muszą sobie radzić na co dzień kobiece nogi. Dzięki temu systemowi stawy nie są narażone na przeciążenie czy ból, jak w przypadku obuwia innych, tańszych marek. Stabilizacja i doskonała jakość materiałów zapewnią komfort i wygodę nawet najbardziej wymajającym klientkom, nawet w przypadku butów na wyższym obcasie. Wnętrze dostosowane jest do anatomicznego kształtu stóp. Tworzy się je ze szczególną dbałością zarówno o śródstopie, pięty, jak i całe podbicie. Dzięki temu obuwie nie wymaga stosowania dodatkowych wkładek czy ochraniania stóp przed otarciami.

Wzornictwo

Buty Caprice to nie tylko bardzo klasyczne czółenka na stabilnym obcasie. Buty w stonowanych kolorach, które można założyć do pracy – czarne, granatowe czy brązowe. To także eleganckie, choć równie wygodne szpilki, ale również obuwie na płaskich podeszwach. Na przykład modne aktualnie buty wsuwane, które z powodzeniem można założyć zarówno do eleganckich spodni, jak i nosić na co dzień. Wykonane są ze skóry licowej lub nubukowej – skórzane są również wnętrze i wkładki. Dzięki temu but stopniowo dostosowuje się do kształtu stóp, rozchodzi i staje wygodny niemal jak rękawiczka. Pozostaje tylko wybrać ulubiony model – zachęcamy serdecznie do zakupu!

Dodaj komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!

Brak produktów w koszyku.